Ogłoszenia parafialne 7.02.2016

ogloszenia-post

  1. Bóg zapłać za przygotowanie naszej świątyni na Uroczystości Niedzielne. Za posprzątanie i ofiary na dekorację. Prośba, aby na następną niedzielę dziełem posprzątania świątyni zajęli się kolejni mieszkańcy Łubna.
  2. Prasa katolicka.
  3. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w grupach parafialnych.
  4. 14 lutego po Mszy Świętej o godz. 9.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania i ich rodziców na spotkanie. Sakrament będzie udzielany przez JEKsBp Wojciecha Osiala 31 maja w Święto Nawiedzenia NMP o godz. 17. 00.
  5. W środę rozpoczynamy Wielki Post. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 18.30, a po nabożeństwie ok. godz. 19.00 Msza Święta. Gorzkie Żale w najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  6. Rekolekcje w naszej Parafii w dniach 3, 4 i 5 marca. Poprowadzi je o. Zbigniew Borkowski proboszcz z par. w Puszczy Mariańskiej. Z tej racji, że 4 marca przypada pierwszy piątek miesiąca i księża nie mogą przyjechać na spowiedź, to dzień spowiedzi będzie tylko w sobotę. Już dziś zacznijmy przygotowanie do tego świętego czasu ofiarowanego nam przez Pana Boga.
  7. Trwają się ferie zimowe. Dzieciom, młodzieży nauczycielom i wychowawcom życzymy, aby w tym szczególnym czasie nabrali sił do tej trudnej, ale jakże pożytecznej pracy.
  8. W czwartek 4 lutego w Katedrze w Łowiczu Sakrę ( Święcenia Biskupie ) przyjął ks. Wojciech Osial. Nowego Biskupa otoczmy naszymi modlitwami.
  9. Zapraszamy na wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Czerwińska w dniu 12.03.2016 r.
  10. W czwartek 11 lutego obchodzimy Dzień Chorych. Eucharystia w intencji chorych o godzinie 19. 00. O godz. 18. 30 wystawienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i możliwość adoracji. Zapraszam szczególnie Odnowę w Duchu Świętym.

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen

Intencje Mszalne 7 – 14. 02. 2016 roku.

Niedziela 7 lutego
9.00 Zbiorowa
11. 30 Za Parafian

Poniedziałek 8 lutego
17.00 + Dariusza Więckowskiego – intencja od uczestników pogrzebu

Wtorek 9 lutego
8.00 intencja wolna

Środa 10 lutego Popielec
9.00 intencja wolna
19.00 intencja wolna

Czwartek 11 lutego
8.00 intencja wolna

Piątek 12 lutego
18.30 Droga Krzyżowa
19.00 + Jerzego, Barbarę i Michała Marczuków

Sobota 13 lutego
8.00 intencja wolna
19.00 intencja wolna

Niedziela 14 lutego
9.00 + Serafinę, Stefanię i Stanisława Osiaków
11.30 Wypominkowa/ Za Parafian