Ogłoszenia parafialne 27.03.2016

ogloszenia-post2

  1. Życzenia. Z dźwiękiem radosnych rezurekcyjnych dzwonów śpiewamy Alleluja i pieśni wielkanocne. Pozdrawiając siebie wzajemnie dzielmy się wezwaniem: Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Życzę Wam doświadczenia prawdziwej radości spotkania ze Zmartwychwstałym Miłosiernym Panem i wszystkimi Wam bliskimi. Niech wielkanocne świętowanie zagości w Waszych rodzinach i w sercu każdego i każdej, którzy otwieracie się na prawdę zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Wszystkim z serca błogosławię: W Imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen
  2. Podziękowania: Asyście, Ministrantom, Lektorom, Szafarzowi, Kościelnemu, Organiście, Scholii, Strażakom, Dekoratorom grobu i ciemnicy, wszystkim, tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnia tychże Uroczystości. Bóg zapłać.
  3. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze święte o godz. 9. 00 i 11. 30. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na dom Kapłana Seniora.
  4. Następna niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego.
  5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania i ich rodziców w niedzielę 3 kwietnia po Mszy Świętej o godz. 9. 00.

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen

Intencje Mszalne 27. 03. – 3. 04. 2016 roku.

Wielkanoc 27 marca
6.00 Za Parafian
11. 30 + Dawida Gonerę, Eugeniusza Mińkowskiego, Marię i Franciszka Kowalskich, Jurka Aftykę, Andrzeja Kuzę

Poniedziałek Wielkanocny 28 marca
9. 00 + Krystynę Nowakowską w 1r. śn.
11. 30 + Władysławę i Eugeniusza Górskich

Wtorek 29 marca
7. 00

Środa 30 marca
19. 00 + Natalię Błońską – int. od uczestników pogrzebu

Czwartek 31 marca
8. 00 +

Piątek 1 kwietnia
19. 00 + Waldemara Janiaka – greg. 1

Sobota 2 kwietnia
8. 00 + Waldemara Janiaka – greg. 2
19. 00 O Boże błog. i opieke MB dla Mai w 10 rocznicę urodzin.

Niedziela Miłosierdzia 3 Kwietnia
9.00 Zbiorowa
11. 30 Za Parafian/O Boże błog. dla Bractwa Miłosierdzia w 20 rocznicę trwania na modlitwie.