Ogłoszenia związane z epidemią koronawirusa

W niedzielę nie będzie spotkań dla rodziców dzieci komunijnych i kandydatów do bierzmowania. Nie ma również podpisów w indeksach. Ale Msza Święta o godz. 9.00, o 11.00 Gorzkie Żale i suma o 11.30 jest. Proszę o postępowanie zgodne z dekretem biskupa i własnym sumieniem.

Decyzją Rządu i dekretem Biskupa Łowickiego w Świątyni może przebywać do 50 osób. W tym tygodniu od czwartku miały się odbyć w naszej parafii rekolekcje w Wielkim Poście, ale ze względu na wprowadzenie stanu zagrożenia epidemiologicznego na terenie Polski rekolekcje w tradycyjnym wydaniu nie odbędą się. Oczywiście wszystkie zamówione Msze Święte zostaną odprawione w wyznaczonym terminie i na nie zapraszam tych, którzy je zamówili. Od dziś Msze Święte będą odprawiane tylko w kościele. Zachęcam do skorzystania z rekolekcji prowadzonych w środkach komunikacji społecznej. Moi drodzy jako proboszcz nie pozostawię was bez opieki duchowej, będę codziennie spowiadał godzinę przed i po Mszy Świętej w miarę moich możliwości. Proszę zgłaszać osoby w podeszłym wieku i chore ( nie zakaźnie ), abym je nawiedził z posługą sakramentalną przed Świętami Wielkiej Nocy. W sprawach kancelaryjnych wszelkich innych bardzo proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny ( 606740089).

Jutro dodatkowo Msza Święta o godz. 15.00 połączona z koronką do Bożego Miłosierdzia.  Wszystkim z serca błogosławię.

Ks. Tomasz Matusiak
Proboszcz