DZIESIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 6 czerwca 2021

1. Eucharystia niedzielna jest dla każdego z nas źródłem i centrum życia duchowego. Bóg powierza nam siebie w drodze do nieba, jest pokarmem, który daje życie. Bądźmy wdzięczni, że Bóg jest na wyciągnięcie ręki, że nigdy o nas nie zapomina i stale czuwa nad nami.

2. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

3. Bóg zapłać mieszkańcom Franciszkowa za posprzątanie świątyni na dzisiejszą niedzielę i za ofiary na dekorację. Na następną niedzielę proszę o posprzątanie świątyni kolejnych mieszkańców Franciszkowa.

4. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego. Dzieciom i młodzieży polecamy Małego Gościa Niedzielnego

5. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł Jerzy Grzegorz Zdziebłowski. Msze święte od uczestników pogrzebu będą odprawione: 5. 07. 2021 roku o godz. 19. 00; 4. 08. 2021 roku o godz. 19. 00 i 5.09.2021 o godz. 9. 00. Wieczny odpoczynek

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Intencje Mszalne 6 – 13. 06. 2021 roku.

Dziesiąta Niedziela Zwykła 6 czerwca

9.00 zbiorowa

11. 30 W intencjach Parafian.

Poniedziałek 7 czerwca

19. 00 + Józefa Dobromysłowskiego – intencja od rodziny Barańskich i Bagierskich

Środa 9 czerwca

19. 00 + Ewę Gieryk – intencja od uczestników pogrzebu

Sobota 12 czerwca

16. 00 ślub: Maciej Murzyn i Aleksandra Gajek

19. 00 + Jana Beczek, Aleksandra Majewskiego

Jedenasta Niedziela Zwykła 13 czerwca

9.00 + Edmunda, Matyldę i Stanisława Bronowskich, Jadwigę, Antoniego i Edwarda Stolarskich

11. 30 W intencjach Parafian.