JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 13 czerwca 2021

1. Jednym z podstawowych elementów rzeczywistości jest wzrost. Rosną ludzie, wzrastają społeczności, rozwijają się idee i rzeczy. W dzisiejszych czytaniach mowa jest o wspaniałym cedrze, który wyrasta z małej gałązki, o ziarnku gorczycy, z którego wyrasta okazały krzew. Chrystus pragnie naszego wzrostu, a nie upadku.

2. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

  • Michał Krzysztof Gałązka, kawaler z par. MB Pocieszenia w Żyrardowie i Karolina Suchecka, panna z Jesionki par. tutejszej.
  • Igor Żbikowski, kawaler z Mrozów par. w Puszczy Mariańskiej Iga Troszczyńska, panna z Jesionki par. tutejsza.

3. Bóg zapłać mieszkańcom Franciszkowa za posprzątanie świątyni na dzisiejszą niedzielę i za ofiary na dekorację. Na następną niedzielę proszę o posprzątanie świątyni kolejnych mieszkańców Franciszkowa.

4. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego. Dzieciom i młodzieży polecamy Małego Gościa Niedzielnego.

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Intencje Mszalne 13 – 20. 06. 2021 roku.

Jedenasta Niedziela Zwykła 13 czerwca

9.00 + Edmunda, Matyldę i Stanisława Bronowskich, Jadwigę, Antoniego i Edwarda Stolarskich

11. 30 W intencjach Parafian

Sobota 19 czerwca

16. 00 ślub: Maciej Murzyn i Aleksandra Gajek

19. 00 + Jana Beczek, Aleksandra Majewskiego

Dwunasta Niedziela Zwykła 20 czerwca

9.00 Z okazji Dnia Ojca + Jana Ochockiego i Kazimierza Sitkiewicza

11. 30 W intencjach Parafian.